Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Troll

    ★★

  • Grimcutty

    ★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★½

  • Umma

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Shut In

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

  • Something in the Dirt

    ★★★★

  • Sharp Stick

    ★½

  • You Won't Be Alone

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Row 19

    ★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★½

  • Antlers

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • The Alpinist

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Candyman

    ★★

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Bull

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Nitram

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½