Sort by
  • Scream VI

    ★½

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Of an Age

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Light Oneiric

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • You Can Live Forever

    ★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Softly, the current may bend our bodies

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Mars One

    ★★★

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Barber Westchester

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Memoria

    ★★★½

  • Jai Bhim

    ★★★

  • The Battle at Lake Changjin

    ★★