Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★★★

  • Echo

    ★★★★★

  • Night Swim

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

  • Anyone But You

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Giggle

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

  • Wonka

    ★★★★

  • Doctor Who: The Star Beast

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Talking Doctor Who

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Foe

    ★★★★½

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • There She Goes: 414

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Clock

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • Reality

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½