Sort by

Eva Lucy has logged 10 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Town

The Town

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★
Edit this entry  
25
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Christmas Carol

A Christmas Carol

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
House

House

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Departed

The Departed

2006
×
★★
Read the review Edit this entry