Sort by
  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★

  • The Missing Remote

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Betty

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • جفاف

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • the thinkers underwhelming desire to escape

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Contaminated Reflection

    ★★★

  • Resilience

    ★★★★

  • Who is Joe?

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Chase for Carrera

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • boygenius: the film

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Obsessed

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Gobble Gobble

    ★★★

  • Lorraine

    ★★★★

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

    ★★★

  • Chez Bob

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • He Will Find A Way Inside

    ★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Tell It Like a Woman

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★