Sort by
  • After Everything

  • The Perfect Find

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Love in the Villa

    ★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Look Both Ways

  • Purple Hearts

    ½

  • Not Okay

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Spiderhead

  • Elvis

    ★★½

  • Senior Year

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Sharp Stick

    ½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★½

  • No Time to Die

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Guilty

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Together

  • Luca

    ★★½

  • Cruella

  • Star Wars Biomes

    ★★★