Sort by
  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hocus Pocus 2

  • Do Revenge

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

  • Crimes of the Future

  • Hideous

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

  • The Kardashians - An ABC News Special

    ★★★½

  • Wild Abandon

  • RRR

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Nest

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Aftershock

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Babysitter

  • Speak No Evil

  • Fire of Love

  • Fresh

    ★★★½

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Being the Ricardos

    ★½

  • Don't Look Up

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

  • Our Ark

  • Encanto

    ★★★

  • Stiletto

  • The Black Phone

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

  • Squid Game

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Scenes from a Marriage

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★

  • The Guilty

  • Happening

    ★★★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Dune

  • The Hand of God

    ★★★