• Parasite

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Only Yesterday

    ★★★★½

  • Slow Action

    ★★★

  • Look Then Below

    ★★★★

  • Il Solengo

    ★★★

  • The Other Side

    ★★★

  • All These Creatures

    ★★★½

  • Fauve

    ★★★½

  • The Princess of France

    ★★

  • Space Dogs

    ★★★

  • Low Life

    ★★½