Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

  • Return of the White Shark

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Eaglehood

  • Too Cool to Kill

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Save the Lobster!

    ½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Robin Robin

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Akakiri

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Lop & Ochō

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – The Elder

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – T0-B1

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Twins

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Tatooine Rhapsody

    ★★★★