• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Desperados

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • The High Note

    ★★★★

  • NOT MY RESPONSIBILITY

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • I Was Lorena Bobbitt

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★★

  • Delivered

    ★★

  • A Secret Love

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • One World: Together at Home

  • Hooking Up

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • The Thing About Harry

    ★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • 365 Days

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Scare Me

    ★★★★½

  • Spree

    ★★½

  • The Turning

  • The Outsider

    ★★★★½

  • Like a Boss

    ★★½

  • Underwater

    ★★

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

    ★★

  • Midnight Kiss

    ★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Black Christmas

  • Same Time, Next Christmas

    ★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Noelle

    ★★★★

  • A Sweet Christmas Romance

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Christmas Reservations

    ★★½

  • The Road Home for Christmas

    ★★★

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Undo

  • Swiped to Death

    ★★★

  • Ride

    ★½

  • Hidden Mother

  • Flagged

    ★½

  • The Dunes

    ★★★

  • Trapped: The Alex Cooper Story

    ★★★

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★