Sort by
  • Mean Girls

    ★★½

  • Wonka

    ★★½

  • Nowhere

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Night Courier

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Bottoms

    ½

  • Missing

    ★★½

  • Alkhallat+

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

  • The Guilty

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Cruella

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • #Alive

    ★★

  • Extraction

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Erica

    ★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★

  • 27th of Shaban

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

    ½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★

  • Truth or Dare

    ½

  • Eighth Grade

    ★★★

  • The Babysitter

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★

  • It

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★

  • The Shape of Water

    ★★½

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Smurfs: The Lost Village

    ★★

  • The Boss Baby

  • Hi Stranger

    ★★★

  • Is Sumiyati Going to Hell?

    ★★

  • Moana

    ★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Your Name.

    ★★★★★

  • The Nice Guys

    ★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ½

  • Alike

    ★★★

  • The Sad Man

    ★★★

  • Quay

    ★★

  • Stutterer

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Minions

    ★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½