Sort by
  • Welcome to the Club

  • Pinocchio

  • The Next 365 Days

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Maraschino Ruby

    ★★★½

  • The Last Tyrant

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Marmaduke

    ½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Pinocchio: A True Story

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • A Loud House Christmas

  • Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Chompy & The Girls

  • The Loud House Movie

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion: The Prologue

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Finding Jesus 2

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • Music

    ½

  • Finding Jesus

    ½

  • LEGO Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★½

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Mulan

    ½

  • The Call of the Wild

    ★★★★

  • 365 Days

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Cuties

    ½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Helluva Boss

    ★★★½

  • Charlie's Angels

  • Arctic Dogs

    ★½

  • Hazbin Hotel

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ½

  • Doom: Annihilation

    ½

  • Battle at Big Rock

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★★

  • The Lion King

    ½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

  • Aladdin

    ★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Curse of La Llorona

    ½

  • Captain Marvel

  • Among Us

    ½

  • Dino King: Journey to Fire Mountain

    ★★