Sort by
  • Maybe I Do

    ★★½

  • You People

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★★

  • Iliza Shlesinger: Hot Forever

    ★½

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

    ★★★★

  • The Estate

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Emily

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • About Fate

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • After Ever Happy

    ★★

  • Royalteen

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • I Just Killed My Dad

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★½

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★★½

  • Freestyle

    ★★★½

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★½

  • Heart Parade

    ★★★

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Pistol

    ★★★★

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • God's Creatures

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Rumspringa

    ★★

  • Crush

    ★★½

  • Never Better

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★½

  • As They Made Us

    ★★★