Stephanie has logged 14 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fever Pitch

Fever Pitch

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Certified Copy

Certified Copy

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Good Time

Good Time

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sugar

Sugar

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Life Itself

Life Itself

2018
×
Read the review Edit this entry  
01
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry