Sort by

FakeRobHunter has logged 26 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Dr. Jekyll's Dungeon of Death

Dr. Jekyll's Dungeon of Death

1979
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The Severed Arm

The Severed Arm

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
L.A. Wars

L.A. Wars

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Blood Games

Blood Games

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Blade: The Iron Cross

Blade: The Iron Cross

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Irresistible

Irresistible

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Force of Nature

Force of Nature

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Two Heads Creek

Two Heads Creek

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Ants

Ants

1977
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Aquaslash

Aquaslash

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Followed

Followed

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
7500

7500

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
You Should Have Left

You Should Have Left

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Final Comedown

The Final Comedown

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Artemis Fowl

Artemis Fowl

2020
×
Read the review Edit this entry  
08
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
A Cold Night's Death

A Cold Night's Death

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
White Fire

White Fire

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Looker

Looker

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Relic

Relic

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Legend of Drunken Master

The Legend of Drunken Master

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Wind

The Wind

1986
×
★★
Read the review Edit this entry