Sort by

FakeRobHunter has logged 30 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Rambo III

Rambo III

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Rambo: First Blood Part II

Rambo: First Blood Part II

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
First Blood

First Blood

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Let Him Go

Let Him Go

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
White Noise

White Noise

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Craft: Legacy

The Craft: Legacy

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Rebecca

Rebecca

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Books of Blood

Books of Blood

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Boys from County Hell

Boys from County Hell

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Queen of Black Magic

The Queen of Black Magic

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Frank & Zed

Frank & Zed

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Southern Comfort

Southern Comfort

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Av: The Hunt

Av: The Hunt

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bloody Hell

Bloody Hell

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
After the Thin Man

After the Thin Man

1936
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Zombie Flesh Eaters

Zombie Flesh Eaters

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Run

Run

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
P.J.

P.J.

1968
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Lost Bullet

Lost Bullet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Vampires vs. the Bronx

Vampires vs. the Bronx

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Gotcha!

Gotcha!

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry