Sort by

Farhan has logged 11 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Bukowski: Born Into This

Bukowski: Born Into This

2003
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Charles Bukowski Tapes

The Charles Bukowski Tapes

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Behind Me

Behind Me

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★
Edit this entry  
12
Two Blue Stripes

Two Blue Stripes

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Inhuman Kiss

Inhuman Kiss

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Constantine

Constantine

2005
×
★★
Edit this entry  
01
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry