Sort by

falisifr has logged 18 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Funhouse

The Funhouse

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Lady Eve

The Lady Eve

1941
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Menu

The Menu

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Gremlins 2: The New Batch

Gremlins 2: The New Batch

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Armageddon Time

Armageddon Time

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Down with Love

Down with Love

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Inferno

Inferno

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hellraiser

Hellraiser

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
TÁR

TÁR

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Munsters

The Munsters

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mad God

Mad God

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry