Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★★½

  • The Witcher: Blood Origin

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Good Night Oppy

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Alienoid

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Interceptor

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Explorer: The Last Tepui

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kingmaker

    ★★★½

  • Descendant

    ★★★★

  • Living

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Mega64 Version 4.1 Revengurrection

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

  • Mad God

  • Raging Fire

    ★★½

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Escape from Mogadishu

    ★★★½

  • Emergency Declaration

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Luca