Sort by
  • Troll

    ★½

  • Lamborghini: The Man Behind the Legend

  • Come un padre

    ★★★½

  • Robbing Mussolini

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Falla girare

  • Lou

    ★★

  • Meet Cute

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • My Policeman

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★

  • Dry

  • Athena

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • I Came By

    ★★

  • Day Shift

    ★★

  • Buba

  • Boo, Bitch

  • Io e Spotty

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • The Eight Mountains

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Toscana

    ★½

  • Blame Game

  • A Breath of Fresh Air

    ★★

  • Choose or Die

  • The Bubble

  • Rescued by Ruby

    ★½

  • Windfall

    ★★

  • The Invisible Thread

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Bigbug

    ★★½

  • Tall Girl 2

  • Home Team

    ★★

  • The House

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Back to the Outback

    ★★

  • The Turning Point

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

    ★★½

  • Love Hard

  • Red Notice

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • My Son

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • The Starling

    ★★

  • Freaks Out

    ★★½

  • The Catholic School

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • Queenpins

    ★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★