Sort by
  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Hunger

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Dog Gone

    ★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Paura - La Notte Di Evelyn

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela Orlandi

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Letter to My Mother for My Son

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • They/Them

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Love & Gelato

    ★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Hideous

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★½

  • Three Months

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Kimi

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Babysitter

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★