Sort by

forkptone has logged 15 entries for films during November 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela Orlandi

Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela Orlandi

2022
×
Read the review Edit this entry  
14
The Lure

The Lure

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
In Her Shoes

In Her Shoes

2019
×
★★½
Edit this entry  
10
Enter the Void

Enter the Void

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Weird: The Al Yankovic Story

Weird: The Al Yankovic Story

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Lamb

Lamb

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fallen Angels

Fallen Angels

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Causeway

Causeway

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
A Summer's Tale

A Summer's Tale

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
My Policeman

My Policeman

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Decision to Leave

Decision to Leave

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
All My Friends Hate Me

All My Friends Hate Me

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Paura - La Notte Di Evelyn

Paura - La Notte Di Evelyn

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry