Sort by
  • Swarm

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • M3GAN

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Le Soldat

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Till

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Sick

    ★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Sidney

    ★★★★

  • Emily

    ★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Son

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Daddy!

  • Thor: Love and Thunder

  • The Flying Sailor

  • You Can Live Forever

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes