Sort by

antonio has logged 24 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Unsane

Unsane

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★
Edit this entry  
24
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★
Edit this entry  
23
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
★★½
Edit this entry  
23
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★½
Edit this entry  
21
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★
Edit this entry  
16
Fargo

Fargo

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
A Serious Man

A Serious Man

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
The French Connection

The French Connection

1971
×
★★★★
Edit this entry  
07
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
A Fantastic Woman

A Fantastic Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The Descent

The Descent

2005
×
★★★★
Edit this entry