Sort by

antonio has logged 28 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★½
Edit this entry  
30
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Believer

Believer

2018
×
★★
Edit this entry  
29
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Edit this entry  
28
Gotti

Gotti

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★
Edit this entry  
26
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
Edit this entry  
25
Every Day

Every Day

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Midnight Sun

Midnight Sun

2018
×
★½
Edit this entry  
20
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
Edit this entry  
19
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★
Edit this entry  
19
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Rider

The Rider

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
Ideal Home

Ideal Home

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
15
The Catcher Was a Spy

The Catcher Was a Spy

2018
×
Read the review Edit this entry  
15
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Hellboy

Hellboy

2004
×
★★★½
Edit this entry  
12
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Edit this entry  
07
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★
Edit this entry  
05
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★
Edit this entry  
01
Hot Summer Nights

Hot Summer Nights

2017
×
★★
Read the review Edit this entry