antonio has logged 20 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
Edit this entry  
31
Twilight

Twilight

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Ben & Arthur

Ben & Arthur

2002
×
½
Edit this entry  
28
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Birdcage

The Birdcage

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★
Edit this entry  
17
Inception

Inception

2010
×
★★★★
Edit this entry  
17
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★½
Edit this entry  
11
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Digging for Fire

Digging for Fire

2015
×
★★½
Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Saving Mr. Banks

Saving Mr. Banks

2013
×
★★★
Edit this entry  
01
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Greta

Greta

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry