• Hoodwinked!

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Cherry

    ★½

  • Blaze

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • The Letter Room

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Dawn of the Dead

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Muppets

    ★★★★