Sort by

Farnazkhz has logged 11 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Midnight Sun

Midnight Sun

2018
×
½
Edit this entry  
14
The Post

The Post

2017
×
½
Edit this entry  
14
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
Adrift

Adrift

2018
×
Edit this entry  
14
Green Book

Green Book

2018
×
★★
Edit this entry  
14
First Reformed

First Reformed

2017
×
★½
Edit this entry  
14
On Body and Soul

On Body and Soul

2017
×
★★
Edit this entry  
14
First Man

First Man

2018
×
★★
Edit this entry  
14
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
½
Edit this entry  
14
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★½
Edit this entry  
14
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★
Edit this entry