RSS feed for farre is
  • Us

    Us

    ½

    [Removed by admins.]

  • Mon Oncle

    Mon Oncle

    ★★★★★

    [Removed by admins.]

  • Captain Marvel

    Captain Marvel

    ½

    At this point, i consider everyone an incel who doesn't rate Captain Marvel a SOLID 10/10.
    Yeah, sorry, but this has gotten political by now.
    This is a cultural war: Decent people vs. nazis and incels. And you don't start nitpicking during war.
    tl;dr: Any rating below 100% = incel = the enemy.

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ½

    hp lovecraft cat name

  • Dirty Computer

    Dirty Computer

    ½

    N

  • The Florida Project

    The Florida Project

    ½

    sean baker is a pedophile

  • Selma

    Selma

    ★★★★★

    relateable

  • Pather Panchali

    Pather Panchali

    ★★★½

    p[oopy jajaja

  • Uzikee

    Uzikee

    ★★★★★

    we black

  • LA 92

    LA 92

    6 million jews died in the holocaust

  • Green Book

    Green Book

    ½

    more like green card lol because he's b;lack

  • Quincy

    Quincy

    ★★★★

    hi quincy im black