Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Champions

    ★★★★

  • The Magician's Elephant

    ★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • You People

    ★★★½

  • Best of Stand-Up 2022

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Vir Das: Landing

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★

  • Darby and the Dead

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

    ★★½

  • Stutz

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Slumberland

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She is Love

    ★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Bruiser

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Welcome to the Club

    ★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Son

    ★★

  • Pinocchio

    ★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½