Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Kaleidoscope

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Our Universe

  • Disenchanted

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Goodbye

    ★★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Entergalactic

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Devil in Ohio

    ★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • After Ever Happy

    ½

  • The Invitation

  • The Next 365 Days

    ½

  • Beast

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Halftime

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★