• Top Gun: Maverick

  • Red Notice

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

  • The Guilty

  • Kate

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

  • Candyman

    ★★★★½

  • Sweet Girl

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Aftermath

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★★½

  • The Last Letter From Your Lover

  • Fear Street: 1666

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • How to Become a Tyrant

  • Fear Street: 1978

  • Fear Street: 1994

  • America: The Motion Picture

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Thunder Force

  • Zack Snyder's Justice League

  • Yes Day

  • Boss Level

  • The Dig

  • The Soul

  • Burrow

    ★★★★

  • The Midnight Sky

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • The Call

  • Dave Chappelle: Unforgiven

  • The Queen's Gambit

  • Love and Monsters

  • Rebecca

  • Soul

  • The Wolf of Snow Hollow

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

  • Wolfwalkers

  • The Devil All the Time

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Night in Paradise

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The New Mutants

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Jim Jefferies: Intolerant

  • Artemis Fowl

  • The Disney Family Singalong: Volume II

  • The Willoughbys

  • The Disney Family Singalong

  • Sincerely Louis C.K.

  • Mulan

  • Playdate With Destiny

  • The Invisible Man

  • Time to Hunt

  • Onward

  • Gretel & Hansel

  • Sonic the Hedgehog