Sort by
  • The Beekeeper

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Wonka

    ★★★

  • Napoleon

    ★★½

  • The Marvels

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Dark Harvest

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Saltburn

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Strays

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • You People

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Christmas at the Drive-In

  • Steppin' into the Holiday

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Orgasm Inc: The Story of OneTaste

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★