• Squid Game

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Last Summer

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Paper Lives

    ★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Moxie

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Stuck Apart

    ★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★½

  • Leyla Everlasting

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Ethos

  • Mank

    ★★★½

  • Midnight at the Magnolia

    ★★

  • Holidate

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Work It

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Summer of 85

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • One-Way to Tomorrow

  • Normal People

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Shiva Baby

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • 365 Days

    ½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★½

  • The Way We Are

  • Portrait of a Beauty

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • You've Got Murder

  • Fractured

    ★★★

  • Tall Girl

  • Unbelievable

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Corpus Christi

    ★★★★

  • Ema

  • Joker

  • Seberg

    ★★½

  • Marriage Story

  • The Truth

  • Nimic

    ★★★

  • Otherhood

    ★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★★½

  • La Belle Indifference

    ★★★

  • Midsommar

  • Toy Story 4