Sort by

katie🦇 has logged 13 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jason and the Argonauts

Jason and the Argonauts

1963
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Edit this entry  
22
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
21
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★
Edit this entry  
19
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
18
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
16
Over the Garden Wall

Over the Garden Wall

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
14
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
House on Haunted Hill

House on Haunted Hill

1959
×
★★★★
Edit this entry  
08
Body Double

Body Double

1984
×
★★★½
Edit this entry  
02
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★½
Read other review Edit this entry