• Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • When They See Us

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Polar

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Venom

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Lego DC Comics Super Heroes: The Flash

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Wonder

    ★★★½

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Naked

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Justice League Dark

    ★★★

  • Sherlock: The Final Problem

    ★★★½

  • Why Him?

    ★★

  • Passengers

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • Batman: Bad Blood

    ★★★

  • Sherlock: The Abominable Bride

    ★★★

  • The Martian

    ★★★½

  • Steve Jobs

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Minions

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★½

  • San Andreas

    ★★½

  • The Human Centipede 3 (Final Sequence)

    ½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • PK

    ★★★

  • Black Mirror: White Christmas

    ★★★★½