• Spectre

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Before the Flood

    ★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • I Origins

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Someone Great

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Blackfish

    ★★★½