• M3GAN

  • Jackass 4.5

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Torn Hearts

    ★★★

  • Firestarter

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★★

  • Children of Sin

  • All the Old Knives

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Umma

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Corro da te

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Monstrous

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★★

  • Studio 666

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Dog

    ★★

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★★

  • Student Body

  • Moonfall

    ★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Diabolik

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • A Castle for Christmas

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Black Friday

    ★★

  • A House on the Bayou

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Love Hard

    ★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghosts of the Ozarks

  • Night Teeth

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Manor

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Silent Night

  • Nightbooks

    ★★★★

  • The Desperate Hour

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • America Latina

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★★