Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Nostalgia

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Juvenile Justice

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Return to Dust

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Maika: The Girl From Another Galaxy

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Farewell Mister Haffmann

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Yuni

    ★★★

  • Anatomy of Time

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Hinterland

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Nitram

    ★★★★

  • In Front of Your Face

    ★★★½

  • Memoria

    ★★

  • Belle

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • Compartment No. 6

    ★★★½

  • Where Is Anne Frank

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½