Sort by
  • Scream VI

    ★★★★★

  • Velma Meets the Original Velma

  • Cocaine Bear

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • There's Something Wrong with the Children

  • Son of a Mother

    ★★★★★

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

  • Savage X Fenty Show Vol. 4

  • Fiona

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • The Paloni Show! Halloween Special!

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Hellraiser

  • Hocus Pocus 2

  • Werewolf by Night

  • Smile

  • Goodnight Mommy

  • My Policeman

  • Wendell & Wild

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

  • Pinocchio

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Três

  • Bones and All

  • Barbarian

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Candy Land

  • Not Okay

  • Orphan: First Kill

  • Nope

    ★★★★★

  • Magnum Opus

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

  • The Sea Beast

    ★★★★★

  • Lightyear

  • Ms. Marvel

  • Crimes of the Future

  • Triangle of Sadness

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Phantom Summer

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Incantation

  • Bodies Bodies Bodies