• My Fake Boyfriend

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Moonfall

  • Follow the Protocol

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Single All the Way

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Wandering Heart

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Operation Hyacinth

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • More the Merrier

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Hortelã

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • There's Something About Mario

    ★★

  • Awake

    ½

  • The Little Prince(ss)

    ★★★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Get the Grift

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★★

  • Sex and Revolution

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Firebird

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Two

    ★★★

  • The Man with the Answers

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Palmer

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Dashing in December

    ★★★

  • The Christmas Setup

    ★★★★★

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ½

  • Dance of the Forty One

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • Beyto

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★