Sort by
  • Bihter: A Forbidden Passion

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Poison

    ★★★★

  • Kedicik

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • THE HUMAN FUTURE: A Case for Optimism

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • 100

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • My Fault

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Kader Planı 2

    ★★★★

  • Kader Planı

  • Unlocked

    ★★½

  • Türk İfşa

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • The Sights of Space - A Voyage to Spectacular Alien Worlds

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Cici

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Swimmers

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

  • Barbarian

    ★★★

  • Safe Place

  • Nope

    ★★★

  • Leila's Brothers

    ★★★★½

  • Burning Days

    ★★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Tadı Tuzu Kalmadı

  • RRR

    ★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Yine Mi Kader

  • Alcarràs

    ★★★

  • Moonfall