Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Die Hart

    ★★

  • The Strays

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • You People

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • The Honeymoon

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Big 4

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The Noel Diary

    ★★★

  • Christmas with You

    ★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Slumberland

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Iliza Shlesinger: Hot Forever

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • The Sound of 007: Live from the Royal Albert Hall

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • The Sound of 007

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Lou

    ★★½

  • Meet Cute

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • Bruiser

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★

  • End of the Road

    ★★½

  • About Fate

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Medieval

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Me Time

    ★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Carter

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½