Sort by
  • Enola Holmes 2

  • Halloween Ends

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Terim

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Athena

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

  • Samaritan

  • I Came By

  • Inside the Mind of a Cat

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thirteen Lives

  • The Gray Man

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

  • The Sea Beast

  • Spiderhead

    ★★

  • Ms. Marvel

  • Hustle

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • The Life and Movies of Erşan Kuneri

  • Our Father

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Moon Knight

  • Wild Abandon

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★½

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

  • The Adam Project

    ★★½

  • No Exit

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Life Is But a Dream

  • Kimi

  • Uncharted

  • Against the Ice

  • The Tinder Swindler

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania