Sort by
  • El Conde

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Girls Are Alright

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Manticore

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • You Have to Come and See It

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Le Pupille

    ★★★½

  • The Beasts

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Stranger

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • EO

    ★★★½

  • The Eight Mountains

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Jezabel

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Incredible But True

    ★★★½

  • Alcarràs

    ★★★½

  • Lullaby

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½