• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Pagglait

    ★★★½

  • Hey There!

    ★★½

  • Double Dad

    ★★★

  • Stuck Apart

    ★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★

  • The Human Voice

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Misbehaviour

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • You Know Him

    ★★★

  • The Way We Are

    ★★½

  • Love, Spells and All That

    ★★★½

  • Keeping the Bees

    ★★★★

  • Sweetness in the Belly

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Parasite

    ★★★

  • Noah Land

    ★★★★★

  • Talking About Trees

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • A Tale of Three Sisters

    ★★★★½

  • Greener Grass

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★½

  • Sibel

    ★★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★

  • Hichki

    ★★★

  • Gerçek Kesit: Manyak

    ★★★

  • Red Sparrow

    ★★½

  • Butterflies

    ★★★★

  • Taksim Hold'em

    ★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Loving Vincent

    ★★★★★

  • The Man from Earth: Holocene

  • iBoy

    ★★

  • Passengers

    ★★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Ember

    ★★★½

  • Gods of Egypt

    ★★

  • Perfect Strangers

    ★★★★

  • 61 Days

    ★★★

  • The Man Who Knew Infinity

    ★★★½

  • Human

    ★★★★★

  • The Wave

    ★★½

  • Bajrangi Bhaijaan

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★½

  • Tomorrowland

    ★★★½

  • Corn Island

    ★★★½

  • Sivas

    ★★★★★

  • Let's Sin

    ★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • The Five(ish) Doctors Reboot

    ★★★★½

  • Twice Born

    ★★★★

  • The Dictator

    ★★★½

  • Ecotopia

    ★★★½

  • Sherlock Holmes: A Game of Shadows

    ★★★★

  • Our Grand Despair

    ★★★

  • Sleeping Princess

    ★★★½

  • Salt

    ★★★

  • Honey

    ★★★★½