• Warning

    ★★★

  • Night Teeth

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

  • VHS 94

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Being James Bond

    ★★★½

  • Dune

  • Malignant

    ★★★★

  • Queenpins

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Aftermath

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★½

  • Old

    ★★★

  • The Nest

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★

  • Val

    ★★★

  • Black Widow

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • Good on Paper

  • False Positive

    ★★½

  • Werewolves Within

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Awake

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Oxygen

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Happily

    ★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★

  • Gaia

  • Yes Day

  • kid 90

    ★★

  • Stay Out of the Attic

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Body Brokers

    ★★★

  • Boss Level

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Bliss

    ★½

  • Prisoners of the Ghostland

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • Censor

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Don't Tell a Soul

    ★★★