FhantomFilms has logged 10 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Muppet Movie

The Muppet Movie

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Impetigore

Impetigore

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Host

Host

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Relic

Relic

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry