Sort by
  • The Bad Guys

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Hate U Give

    ★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • The Bubble

  • Fresh

    ★★★

  • After Yang

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Windfall

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • CODA

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Night House

    ★★★½