• ReMastered: Devil at the Crossroads

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Polar

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Glass

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Apostle

    ★★★

  • The Meg

    ★★★½

  • Stewart Lee: Content Provider

    ★★★

  • How It Ends

    ★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Gotti

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • The Legend of Cocaine Island

    ★★½

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • I Think We're Alone Now

    ★★★½

  • Early Man

    ★★★

  • Den of Thieves

    ★★★

  • 12 Strong

    ★★★

  • The Night Eats the World

    ★★★

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • Bright

    ★★★½

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Justice League

    ★★★½

  • Wheelman

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Cargo

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • American Assassin

    ★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • Inhumans: The First Chapter

    ★½

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★½

  • Detroit

    ★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • War Machine

    ★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • The Wall

    ★★★½

  • The Circle

    ★★½

  • Cardboard Gangsters

    ★★★

  • LA 92

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★